РАДИОНИЦА: НЕФОРМАЛНЕ ПРАКСЕ У ЈУГОИСТОЧНОЈ ЕВРОПИ - ПРИМЕРИ И АНАЛИЗЕ / INFORMAL PRACTICES IN SOUTHEAST EUROPE - EXAMPLES AND ANALYSES

Институт за новију историју Србије у сарадњи са неколико научних институција из иностранства (Center for Governance and Culture in Europe - Универзитета у Сент Галену, Berliner Zentrum für transnationale Grenzforschung, Center for Advanced Studies - Софиа, New Europe College Bucharest, Wissenschaftskolleg zu Berlin у Берлину) организује 10-11. априла 2022. научну радионицу посвећену “неформалним праксама” у Југоисточној Европи.

Радионица ће се одржати у просторијама Института за новију историју Србије. Радни језик радионице је енглески.

Позивамо заинтересоване колеге, посебно млађе сараднике, да до 12. јануара посаљу пријаву на емаил адресу: informality2022@gmail.com .

Детаљни опис радионице можете видети у позиву који се налази у прилогу.