RADIONICA: NEFORMALNE PRAKSE U JUGOISTOČNOJ EVROPI - PRIMERI I ANALIZE / INFORMAL PRACTICES IN SOUTHEAST EUROPE - EXAMPLES AND ANALYSES

Institut za noviju istoriju Srbije u saradnji sa nekoliko naučnih institucija iz inostranstva (Center for Governance and Culture in Europe - Univerziteta u Sent Galenu, Berliner Zentrum für transnationale Grenzforschung, Center for Advanced Studies - Sofia, New Europe College Bucharest, Wissenschaftskolleg u Berlinu) organizuje 10-11. aprila 2022. naučnu radionicu posvećenu “neformalnim praksama” u Jugoistocnoj Evropi.
Radionica će se održati u prostorijama Instituta za noviju istoriju Srbije. Radni jezik radionice je engleski.
Pozivamo zainteresovane kolege, posebno mlađe saradnike, da do 12. januara pošalju prijavu na email adresu: informality2022@gmail.com .
Detaljni opis radionice mozete videti u pozivu koji se nalazi u prilogu.