Promocija zbornika radova: „On the Fault Lines of European and World Politics.Yugoslavia between Alliances and Neutrality/Non Alignment“

Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo da prisustvujete promociji zbornika naučnih radova „On the Fault Lines of European and World Politics.Yugoslavia between Alliances and Neutrality/Non Alignment“ koja će se održati u ponedeljak 11.07.2022. godine u 18.00 časova u hotelu „Zepter“ Terazije broj 10.

Zbornik je rezultat naučnoistraživačkog rada na projektu pod nazivom „Yugoslavias Comparative Historical Experience with the Policies of Alliance-making and Neutrality/Non-Alignment“ akronim YEH evidencioni broj 6062589 u okviru Programa za izvrsne projekte mladih istraživača – PROMIS koji finansira Fond za nauku Republike Srbije.

O zborniku će govoriti dr Mile Bjelajac naučni savetnik direktor Instituta za noviju istoriju Srbije i prof dr Mira Radojević redovni profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu i dopisni član SANU.